– czyli witaj na moim NOWYM blogu.
Celowo piszę ‚NOWY’, bo choć domena jest ta sama, zmieniło się WSZYSTKO. Łącznie ze mną. No ale po kolei – żeby Was nie zanudzić.

LOGO

Mój ‚projektant graficzny’ wydobył piękno z problemu, z którym borykałam się od początku prowadzenia bloga. Znak nieskończoności na końcu słowa nie tylko zastąpił te niefortunne ‚aa’, które wyglądały jak kupa, ale też wyróżnił charakter mojego pisania.

 
Ps. Ochy i achy należą się mi:)
 

SZABLON

Cóż ja mogę Wam mówić o szablonie – sami wszystko widzicie. Ja jestem zachwycona, bo jest przejrzysty i czytelny. I nieskomplikowany w użytkowaniu.
Dużo bardziej jaram się jednak silnikiem wordpressa, narzędziami i możliwościami, których mi dostarcza. Dzięki temu strona wygląda jeszcze lepiej, a teksty są wzbogacone o pewne bajery. W tym wpisie jest ich trochę 🙂

KATEGORIE

Postanowiłam wzbogacić swoją radosną twórczość o nowe tematy. Na razie pojawił się dział ‚strefa relaksu’, w którym pisać będę o tym jak można konstruktywnie spędzać czas – ze znajomymi czy w pojedynkę. W planach natomiast jest pojawienie się jeszcze co najmniej dwóch innych kategorii, ale to później.

CZĘSTOTLIWOŚĆ PISANIA

Będzie mnie więcej. Znacznie więcej.
 
*Photo by: Clever Cupcakes