O mnie

Mam na imię Urszula, a blog na którym obecnie przebywasz to moje wychuchane dzieciątko. Powstało w maju 2014 roku i ma się świetnie, nieprawdaż? 🙂 Poza tym, że jestem blogerką jestem też żoną, córką, siostrą, wnuczką i przyjaciółką. Uwielbiam spełniać się w każej z tych ról.

Prywatnie jestem molem książkowym, internetowym zombie – uwielbiam świat wirtualny i świetnie się w nim odnajduję, graczem na odwyku, entuzjastką nowych technologii i takim trochę IT <amator> geekiem. Dokładnie w tej kolejności. Zawodowo od kilku lat związana z marketingiem.

Tworzę mieszankę kilku osobowości – jako Choleryk idę za ideą i emocjami, które ta we mnie wzbudza, dopiero później analizuję argumenty, szybko się niecierpliwię i denerwuję. Sangwinik uwielbia się wygłupiać, podnieca go adrenalina i dobra zabawa. Melancholik obserwuje ludzi i ich zachowania, przejawia też sporo empatii, lubi mieć porządek i ład. Flegmatyk za ciepły koc, herbatkę i święty spokój odda wszystkie miliony tego świata (wiadomo, że nie swoje!).

*

Jeżeli chcesz być na bieżąco, zapraszam do obserwowania moich social mediów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close