Wesołe tabliczki do fotobudki – do pobrania!

Zawsze z lekkim zdziwieniem czytam blogowe teksty, w których autorzy udostępniają swoim czytelnikom do pobrania różne rzeczy, takie jak: e-booki, szablony na winietki weselne, wedding plannery, kalendarze albo jeszcze coś innego, tłumacząc jednocześnie, że nie są specjalistami i że w ogóle to przepraszają za to, że śmieli coś podarować. W sensie, może nie mówią tego wprost, ale taki generalnie jest wydźwięk tekstu. Od początku do końca jeden wielki żal za grzechy i obietnica poprawy.
Myślałam sobie wtedy: łaaaaat? dajesz mi coś, na co poświęciłeś mnóstwo wolnego czasu i jeszcze się z tego tłumaczysz? Druga sprawa, że przecież naprawdę ja jestem Czytelnik Myślący, ja wiem co mi się podoba, a co nie. Jeśli dana rzecz mi się nie spodoba, to z niej nie skorzystam. Bez względu na to czy za projektem stał profesjonalista, czy babcia Józia na emeryturze. ;) Takie to logiczne.

Logika jednak ustępuje miejsca tak zwanym Emocjom, kiedy autorem udostępnianych treści stajesz się sam. ?

Ale nie o tym i do rzeczy…

Sprawa wygląda tak, że chwilę przed swoim ślubem napaliłam się na to, że stworzę sobie własną fotobudkę na wesele. Na profesjonalną nie było mnie za bardzo stać, a idea tych wszystkich wesołych napisów i gadżetów bardzo mi się podobała. Niewiele myśląc, odpaliłam photoshopa i zaczęłam tworzyć wesołe napisy.
Sprawa niestety w międzyczasie wymknęła się spod kontroli, co w wolnym tłumaczeniu oznacza: straciłam zainteresowanie tematem i niestety swojego planu nie udało mi się doprowadzić do końca.

W praktyce mam więc kilka fajnych, nigdy nie drukowanych i nie wykorzystanych, fotobudkowych tabliczek, które kurzą mi się w folderach i bez sensu, bo w tym czasie ktoś mógłby sobie z nich skorzystać.
Nie jest to zrobione profesjonalnie, mam tę świadomość. Natomiast jestem przekonana, że moje tabliczki wpiszą się w koncepcję weselną niejednej pary, która chciałaby coś podobnego wykorzystać u siebie, a zwyczajnie nie ma czasu na tworzenie tego typu rzeczy. Ja to jak najbardziej rozumiem i przychodzę z pomocą!

Dajcie znać co myślicie o tabliczkach i zachęcam do pobierania. :)

tabliczki do fotobudki: ekipa pana młodego3. ekipa pani młodej

♥ pobierz: ekipa pana młodego || pobierz: ekipa pani młodej

 tabliczki do fotobudki: tancerz wieczorutabliczki do fotobudki: królowa parkietu

♥ pobierz: tancerz wieczoru || pobierz: królowa parkietu

tabliczki do fotobudki: teściowa na wagę złota tabliczki do fotobudki: czujny teść

♥ pobierz: teściowa na wagę złota || pobierz: czujny teść

tabliczki do fotobudki: niezły ze mnie gość tabliczki do fotobudki: zostaje do środy

♥ pobierz: niezły ze mnie gość || pobierz: zostaję do środy

tabliczki do fotobudki: on jest mój tabliczki do fotobudki: ona jest moja

♥ pobierz: on jest mój || pobierz: ona jest moja

 

PS Jeśli zdecydujesz się na któryś szablon i zupełnie przypadkiem postanowisz podzielić się tą informacją ze światem, to dodaj #fotookularnica. Będzie mi supermiło i na pewno zalajkuję! :)

Enjoy your wedding day!

2,429 total views, 10 views today

  • Teściową wymiotłaś temat :) Fajne Ula, nowa widzę kategoria na blogu – super :)

    • Masz na myśli emigrację?
      Stworzyłam, bo coś czuję, że będę miała o czym gadać :)